Op zondag 4 november 2012 loop ik samen met 39 hardlopers de New York City Marathon voor de BvdGF. Door mee te lopen steun ik de foundation met de WE RUN 2 CHANGE DIABETES challenge. Het lopen van een marathon is voor mij een geweldige uitdaging aangezien ik nog nooit meer dan 10 km heb gelopen en wat overgewicht heb. Nu ik meeloop met de BvdGF wordt er niet alleen een sportieve prestatie van mij verwacht, maar ook een financiële prestatie van minimaal 4200 euro. Daarbij wil ik een beroep doen op uw hulp en u vragen of u mijn prestatie wilt steunen met een donatie? Alle donaties zijn welkom en omdat elke meter voor mij al een uitdaging is kunt u mij al sponsoren voor 10 euro per 100 meter. Voor bedrijven zijn de gedoneerde bedragen zelfs volledig aftrekbaar van de belasting!
Dit kunt u zelf overmaken:
· anoniem via mijn profiel op de Bas van de Goor site http://www.werun2changediabetes.nl/lopers/profiel/1000000018
· via mijn rekeningnummer 4645049 t.a.v. M.A.P. Kloor
Dankzij uw steun kan de BvdGF mensen met diabetes laten ervaren wat sport met hun diabetes doet, hen informeren over de positieve effecten van sport en ze inspireren tot een sportief leven met diabetes. Iedere week regelmatig sporten en bewegen voorkomt complicaties en helpt mensen met diabetes hun bloedsuikerwaarden onder controle te krijgen, waardoor ze zich beter, gezonder en zelfverzekerder voelen.









Een nieuw langebaan clubrecord gereden?
Seksuele intimidatie komt overal voor. Op school, op het werk en helaas ook in de sport. Sportkoepel NOC&NCF heeft een toolkit en veel informatie beschikbaar.