| Thialf Bokaal 2011 met 5 HVHW-ers aan de start |
|
|
|
| HVHW nieuws - Langebaan |
De Koninklijke Thialfjeugdwedstrijd (kort Thialf Bokaal) wordt traditiegetrouw ieder jaar op 31 december in Heerenveen verreden. Van HVHW waren Quintes Poortvliet, Dione Voskamp, Laura van der Lans, Steffi Wubben, Cas van Trierum en coach Jeroen de Jong van de partij.
Bij de C junioren reed Dione zich knap naar de 10e plaats in het eindklassement (met 2 pr's). Vooral bij de 500 meter verdiende zij respect. Met een héél erg snelle opening en een schitterende race werd zij mooi 2e op deze afstand.
Laura van der Lans werd mooi 4e in het eindklassement. Zij reed zich met een 43.26 op de 500 mtr naar een 1e plaats en met een 1.29.13 naar een 9e plaats (beide tijden waren goed voor een pr). Een zeer knappe prestatie voor een junior C1.
|
| Laatst aangepast op zondag, 01 januari 2012 22:33 |