Menu
HomeSkatenClubkampioenen Skaten

Clubkampioenen Skeeleren / Inline Skaten

2021

3 september 2021, Wollebrand, Honselersdijk

DP3 Fien Moerman
HP3 Quinten Kohler
DP2 Puk Moerman
HP2 Jeffrey Eijgermans
DP1 Britt Post
HP1 Ruben Star
DKA Kira Kramer
HKA Boet Groenewegen
DJB Amber van der Meijden
HJB Karel Dijkers
DSA Nerena van Vuuren
HMA Christiaan Abeelen

2019

Pup 3 D   Sharon Lovelock

Pup 3 H   Jeffrey Eijgermans
Pup 2 D   Lies Prinssen
Pup 2 H   Julian Ras
Pup 1 D   Yiran van 't Oosten
Pup 1 H   Peng Shen Plugge
Kad D      Amber van der Meijden
Kad H      Ian Lau
Jun B D   Fay Persoon
Jun B H   Max Bergsma
Jun A D   Nerena van Vuuren
Jun A H   Niels d'Huy
Sen D      Veronica Veerkamp
Mas D     Roos Weber
Mas H     Christiaan Abeelen

 

2018

31 Augustus 2018, Wollebrand, Honselersdijk

Pup 2 D   Lies Prinssen
Pup 2 H   Peng Shen Plugge
Pup 1 D   Amber van der Meijden
Pup 1 H   Boet Groenewegen
Kad D      Anna Eijsackers
Kad H      Ian Lau
Jun B D   Fay Persoon
Jun B H   Niels d'Huy
Jun A D   Isabelle Hersbach
Sen D     Veronica Veerkamp
Mas H     Marco Fiers

 

2017

1 September 2017, Wollebrand, Honselersdijk

Pup 4 H   Julian Ras
Pup 3 D   Lindsey Eijgermans
Pup 3 H   Peng Shen Plugge
Pup 2 D   Amber van der Meijden
Pup 2 H   Boet Groenewegen
Pup 1 D   Anna Eijsackers
Pup 1 H   Ian Lau
Kad D     Fay Persoon
Kad H     Paddy Smit
Jun B D   Isabelle Hersbach
Jun B H   Armand Broos
Jun A D   Dominique de Beer
Jun A H   Bas Vijverberg
Sen D     Shirley Jaarsma
Mas D     Roos Weber
Mas H     Ralf Bekers

 

Link: Clubkampioenschap 2017

Link:Uitslagen

2016

26 Augustus 2016, Wollebrand, Honselersdijk

 

Pup 4 H   Zeb Olsthoorn
Pup 3 D   Esmee Broos
Pup 3 H   Boet Groenewegen
Pup 2 D   Amber van der Meijden
Pup 2 H   Ian Lau
Pup 1 D   Anna Eijsackers
Pup 1 H   Paddy Smit
Kad D     Anna Dijkers
Kad H     Armand Broos
Jun B D   Isabelle Hersbach
Jun B H   Thomas Jansen
Jun A D   Dominique de Beer
Sen D     Eva Riemersma
Sen H     Rintje Dijkstra
Mas D     Roos Weber
Mas H     Christiaan Abeelen

 

Link: Clubkampioenschap 2016

Link: Uitslagen

2015

28 Augustus 2015, Wollebrand, Honselersdijk

Pup 3 D Amber van der Meijden
Pup 3 H Karel Dijkers
Pup 2 D Anna Eijsackers
Pup 2 H Jesse Duijnisveld
Pup 1 D Merel Busscher
Pup 1 H Ted Dalrymple
Kad D Georgie Dalrymple
Kad H Armand Broos
Jun B D Dominique de Beer
Jun B H Jordy Blokland
Jun A H Leon Feijen
Sen D Shirley Jaarsma
Sen H Rintje Dijkstra
Mas D Lucy Rietkerken
Mas H Christiaan Abeelen

Link: Clubkampioenschap 2015
Link: Uitslagen

2014

1 September 2014, Wollebrand, Honselersdijk

Pup 3 D Amber van der Meijden
Pup 3 H Joppe Boersema
Pup 2 D Emma Noz
Pup 2 H Paddy Smit
Pup 1 D Georgie Dalrymple
Pup 1 H Niels d’Huy
Kad D Dominique de Beer
Kad H Thomas Jansen
Jun B H Jordy Blokland
Jun A D Nienke Boekestijn
Jun A H Teun Schouten
Sen D Eva Riemersma
Sen H Steven Krul
Mas D Lucy Rietkerken
Mas H Christiaan Abeelen

ckSkaten1

Link: Clubkampioenschap 2014
Link: Uitslagen

2013

23 September 2013, Wollebrand Honselersdijk

Pup F D Amber van der Meijden
Pup F H Joppe Boersema
Pup E D Anna Eijsackers
Pup E H Timo Boersema
Pup D H  Ted Dalrymple
Pup C D Amber Kuyvenhoven
Pup C H Paddy Smit
Pup B D Georgie Dalrymple
Pup B H Niels d'Huy
Pup A D Emma Mousset
Pup A H Armand Broos
Jun C D Emmy Bruckner
Jun C H Jordy Blokland
Jun B D Anna Wester
Jun A D Steffi Wubben
Jun A H Teun Schouten
Sen H Brian Goldman
Master D Lucy Rietkerken
Master H Niko de Graaf

 

ck2013

Link: Nieuwe clubkampioen skeeleren
Link: Uitslagen

2012

6 Oktober 2012, De Spartaan Rijswijk

Pup E/F Meisjes Anna Eijsackers
Pup E/F Jongens Ted Dalrymple
Pup C/D Meisjes Georgie Dalrymple
Pup C/D Jongens Niels d'Huy
Pup A/B Meisjes Mirjam Stolze
Pup A/B Jongens Thomas Jansen
Jun A/B/C Meisjes Eva van den Born
Jun A/B/C Jongens Jay Overvliet
Sen/Mas dames Luc Rietkerken
Sen / Mas heren Brian Goldman

clubkampioenenSkeeleren2012

Link: Geslaagd clubkampioenschap
Link: Jaaroverzicht 2012

2011

De Spartaan Rijswijk

Pupillen M (D - F) Zita Mousset
Pupillen J (D - F) Ted Dalrymple
Pupillen M (A - C) Dominique de Beer
Pupillen J (A - C) Jordy Blokland
Junioren D Anouk Tjepkema
Junioren H Teun Schouten
Dames Eva Riemersma-van Rheenen
Heren Thijs Smets

clubkampioenschap Skeeleren 2011

Link: Buitengewone clubdag
Link: Uitslagen

2010

25 september 2010, Spartaan Rijswijk

Pupillen meisjes Anouk Tjepkema
Pupillen jongens Kay Huisman
Junioren 1 dames Sanne van der Knaap
Junioren 1 heren Cas van Trierum
Junioren 2 dames Bodine Wubben
Junioren 2 heren Jesper Voorendt
(Neo)-Senioren heren Thijs Smets
Masters Ruud Toussaint

Anouk TjepkemaKay Huisman

Sanne Van Der KnaapCas Van Trierum

Bodine WubbenJesper Voorendt

Thijs Smets

Link: Geen druppel teveel
Link: Uitslagen

banner hvhw 2015
 
vankoppen logo 200
 

Alleblas 180
Vehoec 180 

logo-gardien-70

finmaster-logo

 

logo achtergrond wit

logo-interco88

9knots-trans-180

 logo ooms

Logo Funghi trans 180 53

Langebaan Clubrecords

easy-start-bannerEen nieuw langebaan clubrecord gereden? 

Mail Greet Petri!.
Alle HVHW clubrecords op een rij.

Bekijk clubrecords

Seksuele intimidatie

noc-nsf-100Seksuele intimidatie komt overal voor. Op school, op het werk en helaas ook in de sport. Sportkoepel NOC&NCF heeft een toolkit en veel informatie beschikbaar.

Lees hier meer.

Shorttrack Clubrecords

easy-start-bannerEen nieuw Shorttrack clubrecord gereden?

Mail bert van Lobenstein!.
Alle HVHW clubrecords op een rij.

Bekijk clubrecords